Attractiepark Drouwenerzand http://www.drouwenerzand.nl/

 

Boomkroonpad https://www.staatsbosbeheer.nl/natuurgebieden/hondsrug/bezienswaardigheden/boomkroonpad

Ballorig overdekt speelparadijs  http://www.ballorig.nl/emmen/

 

Cuby & the Blizzards Museum http://www.cubymuseumgrolloo.nl/

 

Drents Museum Assen https://drentsmuseum.nl/

Drentse wandelvierdaagse https://dw4d.nl/

Drentse fiets4daagse http://www.fiets4daagse.nl/

Doen in Borger Odoorn/ Gemeentewijzer https://www.gemeentewijzer.nl/borger-odoorn/doen/

 

Gevangenismuseum  http://www.gevangenismuseum.nl/

Geopark de Hondsrug http://www.geoparkdehondsrug.nl/nl/p/

Golfpark Exloo http://www.golfparkexloo.nl/

Groninger Museum http://www.groningermuseum.nl/

 

Herinneringscentrum Kamp Westerbork http://www.kampwesterbork.nl/index.html#/index

Hunebedden in Borger. http://www.hunebedcentrum.eu

Huifkar verhuur Rijmaaran http://www.rijmaaran.nl/

 

Kabouterland Exloo http://www.kabouterland.nl/

Keramisch Museum Goedewaagen http://www.keramischmuseumgoedewaagen.nl/

Klooster Ter Apel http://www.kloosterterapel.nl/nl/

Kunstkollektief Borger Odoorn http://www.kunstkollektiefborger-odoorn.nl/

 

Museumspoorlijn STAR http://www.stadskanaalrail.nl/

Museum Muziekinstrumenten Vosbergen http://www.museumvosbergen.nl/

 

Orvelte http://www.orvelte.net/

Openlucht bad http://www.zwembadendrenthe.nl/leewal

 

Plopsa Indoor Coevorden http://www.plopsaindoorcoevorden.nl/nl

 

Schaapskudde Exloo http://www.schaapskuddeexloo.nl/

Stichting het Drentse Landschap activiteiten agenda http://www.drentslandschap.nl/?s=activiteiten+agenda

Stedelijk museum Coevorden http://www.museumcoevorden.nl/

 

Van Gogh Huis Veenoord http://www.vangogh-drenthe.nl/

Veenpark Barger-Compascuum http://www.veenpark.nl/

Vesting Bourtange http://www.bourtange.nl/

 

Wildlands Adventure Zoo Emmen http://www.wildlands.nl

 

 

Zwembaden http://www.zwemmeninemmen.nl/startpagina.html